کسب درآمد اینترنتی، انقلاب زندگی شما ...

دنیایی که درش زندگی می کنیم، کم کم کسب و کارهای سنتی جای خودشون رو به کسب و کارهای اینترنتی میدهد. سوال اینجاست که ما توی این تغییر اساسی دنیا کجا کار هستیم؟!

آیا رفتیم به سمت کسب و کار اینترنتی؟ آیا خودمون دست به کار شدیم برای ساخت رویاها و آرزوهامون؟

حتما شنیدید که میگن از یه جایی باید شروع کنی، اینجا! دقیقا همون نقطه شروع شماست. جایی که باید ۰ تا ۱۰۰ کسب درآمد واقعی با موبایل رو یاد بگیرید و (واقعا!) کسب و کار راه بندازید!

چرا (واقعا!)؟
چون اینجا شما راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی رو یاد میگیرید، طوری که وابسته به هیچ کس و هیچ شبکه ای نباشید، شما روی پای خودتون می ایستید و محصولات یا محتوای خودتون رو عرضه می کنید. شما یک کسب و کار یا یک سکوی پرتاب واقعی خواهید داشت!

در این دوره ۵.۵ ساعته، شما یاد میگیرد چه موضوع کسب و کاری برای شما مفیده و چطور باید درش خلاقیت ایجاد کنید و رشدش بدید، و در نهایت تبدیلش کنید به یک کسب و کار قدرتمند و پولساز

جلسات دوره

موضوعاتی که شما در این دوره فرا میگیرید …

نکات مهم که باید قبل از شروع کسب و کار بدانید و آنها را در نظر بگیرید تا بتوانید کسب و کار خود را روی پایه ای محکم بسازید.

روش مدیریت زمان را به خوبی و قابل پیاده سازی، یاد میگیرید و همچنین میتوانید افکار و ذهن خود را به خوبی هرس کرده و افکار اضافی را دور بریزید. با این کار شما می توانید خیلی خیلی بهتر به کسب و کار خود فکر کنید و برای آن زمان بگذارید.

مشتری های امروزی به دنبال خرید محصولی متفاوت و شیک هستند! اینجا روش ایجاد خلاقیت در محصولات را به خوبی فرا میگیرید. همچنین با انواع مدل های کسب و کاری اینترنتی آشنا خواهید شد و در نهایت چند نمونه موفق را برای آشنایی و درک بیشتر بررسی خواهیم کرد.

در شروع کسب و کار خود، به چه چیزهایی باید توجه کنید و به عبارتی به چه چیزهایی احتیاج دارید؟

ویترین مغازه اینترنتی شما کجاست؟ قطعا شبکه های اجتماعی! اما نکته مهم، یادگیری اصول و نحوه بهترین استفاده از این شبکه هاست تا بتوانید مشتریان بیشتری جذب کنید و کسب و کار خود را به خوبی رشد دهید.

محتوا و ساخت محتوا بلیط شما به سمت موفقیت در کسب و کار شماست! اگر شما بهترین محصول را داشته باشید اما نتوانید آنرا به مشتری معرفی کنید و از خوبی های آن بگویید، چرا مشتری باید این محصول را از شما خرید کند؟! در این درس صفر تا صد انواع محتواها و شیوه محتوا سازی فروشگاهی را یاد میگیرید.

ایده های شما در ساخت محتوا باید مشتریان شما را غافلگیر کنند! یا به عبارتی مشتری باید وقتی در فروشگاه شماست احساس لذت کند! در این درس ایده های مختلفی را یاد میگیریم که هرگز برای مخاطبان شا عادی و تکراری نمی شوند و همیشه جذاب خواهند بود. حضور بیشتر مخاطب در فروشگاه شما، یعنی فروش بیشتر محصولات شما …

الان که پایه و اساس کار درست سر جای خودش نشست و محکم شد، باید برویم سراغ شروع کسب و کار، از اصول ابتدایی مدیریت فروشگاه تا اصول و چگونگی تبلیغات موثر و حرفه ای برای ایجاد بهترین سود و فروش

نکات بسیاری را گفتیم و ساختیم و رعایت کردیم و تا اینجای کار کسب و کاری پرقدرت را شروع کردیم، الان چطور برای مشتریان خود اعتماد سازی کنیم؟ چطور می توانید با این اعتماد سازی تعداد آنها را افزایش دهیم؟ یا به عبارتی چطور می توانید کسب و کار خود را رشد دهیم؟ ۶ تکنیک موثر در این زمینه را در این درس یاد میگیریم.

در این درس با نرم افزار ها و سرویس هایی آشنا خواهیم شد که می توانند حجم کار شما را بسیار کمتر کنند! یا در رشد و پیشرفت کسب و کارتان، به شما کمک کنند …

هر کاری، فوت کوزه گری خود را دارد! در درس پایانی دوره، شما فوت های کوزه گری کسب و کار اینترنتی را یاد میگیرید و همچنین نحوه و الگوی قیمت گذاری صحیح محصولات و نیز نکات مربوط به پست محصولات را به خوبی فرا خواهید گرفت.

یک صفحه از هر درس

برای آشنایی بیشتر شما با دوره

مخاطبین دوره

این دوره چقدر برای شما مفید است؟
  1. کسانی که
  1. کسانی که

مدرس دوره

مشاور و ایده پرداز تجارت الکترونیک

سلام! من اولین خط عنوان هستم، آزادی که منو تغییر بدی 🙂

من متن تبلیغی هستم. برای تغییر این متن روی کلید ویرایش کلیک کنید. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

محسن باقری

چگونگی شرکت در دوره

روش ثبت نام و استفاده از این دوره

من متن تبلیغی هستم. برای تغییر این متن روی کلید ویرایش کلیک کنید. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

پشتیبانی دوره

پشتیبانی دانش پژوهان برای مشاوره یا سوالات

من متن تبلیغی هستم. برای تغییر این متن روی کلید ویرایش کلیک کنید. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

شروع پرقدرت!

شما یک قدم تا کسب درآمد اینترنتی فاصله دارید …

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

هزینه این دوره
با تخفیف ۳۵درصدی

۱.۳۵۰.۰۰۰ تومان
۸۵۰.۰۰۰ تومان

تخفیف های دوبرابری!

این تخفیف ها از هزینه اصلی دوره (۸۵۰.۰۰۰ تومان) کسر می گردند!

تخفیف ۵۰ درصدی ویزه بانوان
هزینه نهایی: ۴۲۵.۰۰۰ تومان

تخفیف ۳۰ درصدی ویژه دانشجویان
هزینه نهایی: ۴۲۵.۰۰۰ تومان

تخفیف ۵۰ درصدی ویزه بانوان
هزینه نهایی: ۴۲۵.۰۰۰ تومان

  • برای هر نفر، صرفا یک کد تخفیف قابل استفاده خواهد بود.
  • کدهای تخفیف ممکن است حذف شده یا تغییر کنند، پس استفاده از کد را به فردا موکول نکنید 🙂