به همراه دریافت گواهینامه دیجیتال پایگاه سواد رسانه
(+ امکان تایید صحت گواهینامه با کد ملی ثبت شده)

دنیای جدید شما ...

بعد از این گذراندن دوره چه کارهایی میتوانیم انجام دهیم؟
مدیریت افکار و زمان

مدیریت افکار و زمان

میتوانید افکار و زمان خود را به صورت اصولی هرس و مدیریت کنید.
پیاده سازی و شروع دقیق

پیاده سازی و شروع دقیق

می توانید کسب و کار خود را به درستی پیاده سازی و شروع کنید.
برنامه ریزی برای شبکه های اجتماعی

برنامه ریزی برای شبکه های اجتماعی

می توانید برای شبکه های اجتماعی خود مدیریت و برنامه ریزی کنید.
تولید محتوای حرفه ای

تولید محتوای حرفه ای

می توانید محتوای خوب و جذاب برای مخاطبین یا مشتریان خود تولید کنید.
افزایش مشتریان

افزایش مشتریان

می توانید مخاطبین و مشتریان خود را به درستی افزایش دهید.
ایجاد فروشگاهی قدرتمند

ایجاد فروشگاهی قدرتمند

و در نهایت می توانید یک فروشگاه قدرتمند و پولساز ایجاد نمایید.

نکات مهم دوره:

  1. دوره به صورت کامل ویدئویی بوده و میتوانید هر زمان از شبانه روز، وارد پنل خود شده و درس ها را مشاهده فرمایید یا در آزمون شرکت کنید.
  2. مدت زمان دوره به صورت کامل ۵.۵ ساعت می باشد که فقط از طریق سایت قابل نمایش بوده و امکان دانلود آنها نمی باشد.
  3. این دوره (از زمان خرید) به مدت ۳۱ روز برای شما فعال خواهد بود و برای مشاهده دروس لازم است وارد سایت شده و دروس را مشاهده بفرمایید.
  4. در صورت وجود سوال درسی میتوانید در سایت تیکت بزنید و در صورتی که سوالی مرتبط با سیستم داشتید میتوانید آنرا در ایتا یا تلگرام به آی دی savaderesane_com@ ارسال فرمایید.

چه چیزهایی یاد میگیریم؟

۱۱ قدم تا شروع کسب و کاری موفق و پولساز

نکات مهم که باید قبل از شروع کسب و کار بدانید و آنها را در نظر بگیرید تا بتوانید کسب و کار خود را روی پایه های محکمی بسازید.

روش مدیریت زمان را به خوبی و قابل پیاده سازی، یاد میگیرید و همچنین میتوانید افکار و ذهن خود را به خوبی هرس کرده و افکار اضافی را دور بریزید. با این کار شما می توانید خیلی خیلی بهتر به کسب و کار خود فکر کنید و برای آن زمان بگذارید.

مشتری های امروزی به دنبال خرید محصولی متفاوت و شیک هستند! اینجا روش ایجاد خلاقیت در محصولات را به خوبی فرا میگیرید. همچنین با انواع مدل های کسب و کاری اینترنتی آشنا خواهید شد و در نهایت چند نمونه موفق را برای آشنایی و درک بیشتر بررسی خواهیم کرد.

در شروع کسب و کار خود، به چه چیزهایی باید توجه کنید و به عبارتی به چه چیزهایی احتیاج دارید؟

ویترین مغازه اینترنتی شما کجاست؟ قطعا شبکه های اجتماعی! اما نکته مهم، یادگیری اصول و نحوه بهترین استفاده از این شبکه هاست تا بتوانید مشتریان بیشتری جذب کنید و کسب و کار خود را به خوبی رشد دهید.

ساخت محتوا خوب و کاربردی بلیط شما به سمت موفقیت در کسب و کار است! اگر شما بهترین محصول را داشته باشید اما نتوانید آنرا به مشتری معرفی کنید و از خوبی های آن بگویید، چرا مشتری باید این محصول را از شما خرید کند؟! در این درس، صفر تا صد انواع محتواها و شیوه محتوا سازی فروشگاهی را یاد میگیرید.

ایده های شما در ساخت محتوا باید مشتریان شما را غافلگیر کنند! یا به عبارتی مشتری باید وقتی در فروشگاه شماست احساس لذت کند! در این درس ایده های مختلفی را یاد میگیریم که هرگز برای مخاطبان شما عادی و تکراری نمی شوند و فروشگاه شما همیشه برای آن ها جذاب خواهد بود. حضور بیشتر مخاطب در فروشگاه شما، یعنی فروش بیشتر محصولات شما …

الان که پایه و اساس کار درست سر جای خودش قرار گرفت و محکم شد، باید بریم سراغ شروع کسب و کار، از اصول ابتدایی مدیریت فروشگاه تا اصول و چگونگی تبلیغات موثر و حرفه ای برای ایجاد بهترین فروش و سود

نکات بسیاری را با هم پیشرفتیم و تا اینجا، کار کسب و کاری پرقدرت را شروع کردیم، الان چطور برای مشتریان خود اعتماد سازی کنیم؟ چطور می توانیم با این اعتماد سازی تعداد آنها را افزایش دهیم؟ یا به عبارتی چطور می توانیم کسب و کار خود را رشد دهیم؟ برای این منظور ۶ تکنیک موثر و کاربردی را در این درس یاد میگیریم.

در این درس با نرم افزار ها و سرویس هایی آشنا خواهید شد که می توانند حجم کار شما را بسیار کمتر کنند! یا در رشد و پیشرفت کسب و کارتان، به شما کمک کنند …

هر کاری، فوت کوزه گری خودش را دارد! در درس پایانی دوره، شما فوت های کوزه گری کسب و کار اینترنتی را یاد میگیرید و همچنین نحوه و الگوی قیمت گذاری صحیح محصولات و نیز نکات مربوط به پست محصولات را به خوبی فرا خواهید گرفت.

محیط کلاس

برای آشنایی شما با ساختار کلاس

مدرس دوره

مشاور و ایده پرداز تجارت الکترونیک

استاد محسن باقری

مدرس سواد رسانه ای و طراحی وب سایت، متخصص و ایده پرداز دیجیتال مارکتینگ و کارشناس امنیت در فضای مجازی، مدیر و موسس پورتال جامع فضای مجازی و پایگاه جامع سواد رسانه و بیش از ۱۶ سال سابقه طراحی و تولید محتوا در فضای وب، ایده پرداز و مشاور کسب و کارهای اینترنتی نوپا و حرفه ای

مدرس دوره های تخصصی سواد رسانه (ویژه دانش پژوهان از ۳۰ کشور جهان) شامل: استرالیا، دانمارک، عراق، آمریکای لاتین، پاکستان، بوسنی و هرزگوئین، چین، آذربایجان، نیجریه و …  ادامه …

محسن باقری

پشتیبانی

پشتیبانی دانش پژوهان برای مشاوره یا سوالات

در طول زمان شرکت در دوره، شما به صورت مستقیم با مدرس دوره همراه خواهید بود و میتوانید سوالات خود را از مدرس بپرسید، همچنین میتوانید کانال، صفحه یا سایت فروشگاهی خود را برای مدرس ارسال نمایید تا پس از بررسی نکات مهم آن در راستای رشد و پیشرفت هرچه بیشتر، در اختیار شما قرار گیرد.

مخاطبین

با ملاک های زیر ببینید آیا این دوره میتونه برای شما مفید باشه؟

این دوره مفیدِ برای کسانی که:
۱. میخوان کسب و کار خودشونو راه بندازن ولی نمیدونن از کجا و چطور شروع کنن …
۲. کسب و کاری دارن و میخوان اونو پرقدرت بیارن توی فضای مجازی …
۳. کسب و کار اینترنتی دارن و میخوان اونو رشدش بدن و موفق بشن …

شروع پرقدرت!

شما یک قدم تا کسب درآمد اینترنتی فاصله دارید …

۵.۵ ساعت آموزش تصویری کامل
+ آزمون پایانی و دریافت گواهینامه

۴۸۰.۰۰۰ تومان
۲۸۰.۰۰۰ تومان

کد تخفیف دارید؟ طبق آموزش ویدئویی ثبت‌نام میتوانید از آن استفاده فرمایید.

چگونگی شرکت در دوره

روش ثبت نام و استفاده از این دوره

دوره به محض خرید برای شما فعال خواهد شد،
و در طول مدت دسترسی در هر لحظه در اختیار شماست.
حتی یک ثانیه از زمان شما هم برای ما مهمه …

کاری از پایگاه جامع سواد رسانه
با پشتوانه ۱۵ سال تجربه و کسب و کار در فضای مجازی