آقای مصطفی رسولی نژاد

آقای مصطفی رسولی نژاد


توضیحات رزومه

سوابق تحصیلی

سال ورود به حوزه : ۱۳۸۱ اتمام پایه دهم : ۱۳۸۹
تحصیلات حوزوی : اتمام سطح ۲ و اشتغال در سطح سه (اتمام پایه دهم کتبی و شفاهی)
تحصیلات کلاسیک : پیش دانشگاهی ریاضی و فیزیک

سوابق فعالیت و همکاری

خلاصه فعالیت های تبلیغی

اعم فعالیت ها مجازی می باشد
از ابتدای دوران تحصیل در حوزه قم به تبلیغ اینترنتی پرداختم و در سایت ها و انجمن های متعدد داخلی و بعضا خارجی( وهابی ) به فعالیت پرداختم.
بعد از مدتی دو وبلاگ شخصی به ادرسهای ذیل جهت فعالیت های دینی زدم:
Hokomate-eslami.blogfa.com
Shye12.blogfa.com
بعد از هجرت به دامغان
مدت سه سال و نیم در دامغان مسئول کارهای رایانه ای و سایت حوزه دامغان بوده و دو سال و نیم اشتغال به تدریس دروس علوم عقلی دارم .
با عنایت خداوند متعال و تقبل هزینه ایجاد و راه اندازی سایت توسط یکی از خیرخواهان مدت دو سال است موفق به ایجاد سایت و انجمن اسلام نت شدم.
Forum.eslaamnet.com // eslaamnet.com

مطالب این سایت و انجمن هم حتی المقدور از مطالب شخصی بوده و سعی شده در مطالب مهم نتیجه تحقیقات شخصی حقیر باشد و خداوند هم توفیق داده برخی مطالب با استقبال بازدید کنندگان روبرو شده و حتی برخی شبهات پاسخ داده شده در سایت و انجمن به حدود ۵۰۰۰ بازدید رسیده که غالبا از موتورهای جستجو گر بوده است.
بسیاری از دوستان سوالات خودرا به صورت ایمیل برای حقیر ارسال می نمودند که بعد از تحقیق به پاسخ آنها می پرداختم و این غیر از شبهات و سوالاتی بود که در سایت و انجمن و قبل ها در وبلاگ مطرح می شد و پاسخ داده می شد.
از دیگر محیط های تبلیغی چت روم و مسنجر یاهو بود که بعضا به بحث با دوستان در زمینه های مختلف می پرداختیم.
هم اکنون علی رقم مشغله بسیار زیاد اجرایی و تدریس در حوزه و مسجد و جلسات بسیج و …. با توجه به تاکید رهبر معظم انقلاب و لزوم تبلیغ در فضای بی نهایت مجازی دست از تبلیغ اینترنتی بر نداشته و به این مهم اشتغال دارم.
و در محیط های نرم افزارهای ایرانی ( سروش و ایتاء و هورسا ) فعالیت و گروه داشته و و دوره های آموزش سواد رسانه را در قم زیر نظر اساتیدی چون آقایان مؤمنی نسب و منتظرالقائم و کهوند و .. گذرانده و دوره های متعدد سواد رسانه را در استان سمنان در شهرههای مختلف برای اقشار مختلف برگزار نموده ام .

 

محل سکونت : دامغان

جزئیات رزومه

question