درباره پایگاه جامع سواد رسانه

درباره سواد رسانه

هسته اولیه مجموعه سواد رسانه در سال 1387 پایه گذاری شد و در زمینه‌های مختلف حوزه رسانه، اعم محتوایی و فنی به شکل تخصصی فعالیت خود را آغاز کرد.

ابتدا با چاپ مقاله در نشریات معتبر و برگزاری کلاس‌های مهارتی، کار خود را پیش برد و با پررنگتر شدن نقش شبکه‌های اجتماعی و پیام‌رسان، در اواسط سال 1392 حضور خود را در شبکه‌های مختلف و فضای مجازی تثبیت کرد.

در ادامه این مسیر، سایت سواد رسانه (با عنوان پایگاه جامع سواد رسانه) در سال 1398 توسط تیم فنی مجموعه، طراحی شده و در اختیار عموم قرار گرفت تا افراد مختلف با خیالی آسوده به محتوای مفید رسانه‌ای و همچنین دوره‌های محتوایی و مهارتی کاربردی با موضوعات روز، دسترسی داشته باشند.

در این لحظه، پایگاه جامع سواد رسانه در خدمت بیش از 1.600 دانش‌‎پژوه رسمی بوده که جمعا بیش از 9.700 ساعت آموزش فنی و مهارتی حرفه‌ای را گذرانده‌اند.

در طی این سالها با سازمان‌ها و مراکز علمی و تخصصی مختلفی از جمله دانشگاه تهران، صدا و سیما، حوزه هنری، جهاد دانشگاهی و … همکاری‌های مختلفی در حوزه‌های رسانه‌ای داشته ایم.

همچنین اساتید مطرحی نیز توسط این مجموعه به ارگان‌ها، سازمان‌ها و مراکز مختلف معرفی شده‌اند و چندین دانش‌پژوه نیز به صورت حضوری، از مباحث مختلف حوزه رسانه و سواد رسانه، بهره‌مند شده‌اند.

                                                                                                 با احترام
محسن باقری

برای تماس با ما میتوانید از طریق ارسال پیام در ایتا و تلگرام

یا تکمیل فرم زیر اقدام فرمایید:

ایتا: savaderesane_com@

تلگرام: savaderesane_com@

ایمیل: info@savaderesane.ir