مسئولیت اخلاقی

پایگاه جامع سواد رسانه خود را نسبت به برخی از اقشار و افراد جامعه مسئول میداند، در حقیقت باور ما این است که همه ما به هر شکلی که می توانیم باید به هم کمک کنیم تا آینده ای خوب برای میهن اسلامی خود بسازیم و این اتفاق مسیر نمی شود مگر با اراده همه کسانی که به هر شکل می توانند به همنوعان خود خدمتی نمایند.

در این راستا سواد رسانه با تقدیم احترام، دوره های خود را با تخفیف ویژه هدیه می نماید، در حقیقت این ما نیستیم که خدمتی ارائه می کنیم بلکه شما هستید که با اراده خود و استفاده از تخفیف های فراهم شده در حق ما لطف می کنید.

خانواده های معظم و معزز شهدا
(فرزندان و همسران شهدا)

کـد تخـفیف 100 درصـدی
برای همه دوره ها

بانوان سرپرست خانوار

کـد تخـفیف 90 درصـدی
برای همه دوره ها

معلولین بزرگوار

کـد تخـفیف 80 درصـدی
برای همه دوره ها

باید باور کنیم که افرادی در این جامعه هستند که حقی به گردن ما دارند، مثل خانواده های شهدا که همسران و پدران نازنینشان را برای دفاع از همین ملت و خاک فدا کردند، مثل بانوانی که علیرغم مشکلات مالی متعدد تلاش می کنند تا روی پای خود بایستند و مدیون کسی نباشند و یا مثل کسانی که علیرغم معلولیت خود، خود را محدود و منزوی نکردند و این برای ما بسیار قابل احترام است.

ما به این افراد مدیونیم و در تلاشیم تا بتوانیم فضایی را فراهم کنیم تا این بزرگواران از دانش سواد رسانه و دوره های مختلف آن بی نصیب نمانند.

برای دریافت کد تخفیف و فراهم کردن دسترسی شما به دوره ها، لطف نموده و از طریق قسمت پشتیبانی و انتخاب گزینه “مسئولیت اخلاقی” برای ما پیام ارسال نمایید. متشکریم